هرگونه عبور از حدود ریسک حتی به اندازه یک پیپ خلاف مقررات بوده و حساب مسدود خواهد شد.

معاملات تریدرها در طول چالش و پس از آن روی حساب دمو انجام خواهند شد. پس از موفقیت تریدر در چالش، معاملات در حساب ریل شرکت کپی می شوند

معامله برروی تمام نمادهای معاملاتی اعم از جفت ارزها، شاخص ها، انرژی و کریپتو و … که تحت پشتیبانی سرور هستند مجاز می باشد.

تارگتی برای میزان سود شما در طول ماه وجود ندارد و حتی در یک دوره سود نکنید یا حتی زیان کنید به شرطی که از حدود ریسک خارج نشده باشید بلامانع است.

بله، شما می توانید در دو پلن مجزا معامله کنید و هیچ مانعی برای معامله بین چند حساب وجود ندارد و شما می‌توانید بروی حساب های مختلف معامله داشته باشید. جهت ادغام حساب ها پس از ورود به مرحله دریافت سرمایه، می‌توانید درخواست خود را به واحد پشتیبانی ارجاع دهید

مبنای محاسبه تعداد روزهای معاملاتی باز شدن معامله  در هر روز می باشد.

در حساب ریل یا حساب پرو تریدر شما محدودیت زمانی ندارین. در صورتی که قصد عدم انجام ترید بیش از سی روز دارین با ارسال تیکت به پشتیبانی حساب خود را فریز کرده و مدت زمان فریز را  به پشتیبانی اطلاع دهید.

بله شما با هر ملیتی می توانید از تامین سرمایه حساب دریافت کنین.

ادغام حساب فقط در مرحله حساب اصلی امکان پذیر می باشد.

حساب در مراحل چالش به جهت شفاف بودن پروسه توسط خود تریدر در هرکدام از بروکرهای پیشنهادی ساخته می شود و تریدر پس از ساخت حساب تنها پسوورد اکانت را در اختیار پشتیبانی جهت انجام مانیتورنگ قرار می دهد.

هفت بروکر برای باز کردن حساب معاملاتی به تریدر معرفی می شود و تریدر حتی از داخل ایران امکان ثبت نام و انجام معامله از هر هفت بروکر را خواهد داشت.

امکان انجام معامله در دو پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر5 برای تریدرها وجود دارد.
*توصیه می شود به دلیل بالا بودن سرعت سرور و قطعی کمتر و سرعت انتقال دیتای بالا، از ورژن متاتریدر 5 در معاملات استفاده کنین.

بله، تریدر به هر دلیلی اگر قصد عدم انجام معامله در هر کدام از مراحل، حتی در مرحله چالش را داشته باشد با انجام هماهنگی با پشتیبانی، حساب معاملاتی خود را تا مدت زمان مشخص می تواند فریز کند. حداکثر زمان فریز یک حساب 90روز تقویمی می باشد.

خیر، افزایش سرمایه به صورت رایگان انجام می شود. در حساب های دو مرحله ای بعد از هر سه برداشت 30 درصد افزایش سرمایه و در حساب های پروترید بعد از هربار برداشت 50 درصد افزایش سرمایه انجام می شود.

چالش مرحله اول و دوم حساب دمو بدون اتصال به سرور های مجموعه می باشد که صرفا برای اثبات مهارت تریدر در نظر گرفته شده اند پس از پاس شدن چالش ها حساب اصلی در اختیار تریدر قرار داده می شود که در دو برداشت اول 80 درصد سود و از برداشت سوم به بعد 90 درصد سود معاملات به تریدر پرداخت می شود.

لوریج یا اهرم در تمامی مراحل و در تمامی حساب ها 100 می باشد.

در حساب های دو مرحله ای در دو برداشت اول 80% و از برداشت سوم به بعد 90% سود برای تریدر می باشد. همچنین تریدر می تواند با هر ده روز معامله اقدام به برداشت از حساب نماید.
در این نوع حساب محدودیتی در برداشت وجود ندارد همچنین پس ازهر سه بار برداشت حداقل 10 درصدی، به بالانس اولیه 30% اضافه خواهد شد.
در حساب پرو تریدر 50% سود برای تریدر می باشد و بعد از هربار برداشت به صورت خودکار 50% به بالانس اولیه تریدر اضافه خواهد شد.
تریدر بعد از هر پنج روز معامله امکان برداشت از حساب را خواهد داشت. در این نوع حساب حداقل برداشت، 10% بالانس ابتدایی می باشد.

بله؛ تریدر می‌تواند با چند گوشی، لپ‌تاپ یا سیستم کامپیوتر متفاوت از یک حساب استفاده کند، تغییر آی‌پی بر اثر استفاده از فیلتر‌شکن نیز منعی ندارد و باعث مشکل نخواهد شد.

صرفا در صورت باز شدن معامله در زمان خبر، سود حاصل محاسبه نخواهد شد. اگر معامله از قبل باز باشد و در زمان خبر تارگت زده شود، منعی نخواهد داشت و سود حاصل تقدیم تریدر می‌شود.

در صورتی که سوالی دارید که در قوانین اشاره ای به آن نشده خوشحال می شویم پاسخگو شما باشیم.

پیمایش به بالا